Kontakt

Spors sekretariat på Frederiksberg

Vodroffsvej 5, st. tv., 1900 Frederiksberg C, tlf. 30145452, kontakt@landsforeningen-spor.dk

Mette Bang Larsen, sekretariatsleder
Mette Bang Larsen, sekretariatsleder
Mette træffes på tlf. og mail tirsdag-torsdag kl. 10-16 og fredag kl. 10-14.
mette.bang@landsforeningen-spor.dk, tlf. 71965452
Helle Cleo Borrowman, forperson
hb@landsforeningen-spor.dk, tlf. 93405452

Jeanette Hindberg, kontorassistent
Jeanette kontaktes bedst tirs-fredag kl. 9-14
jeanette.hindberg@landsforeningen-spor.dk, tlf. 30145848
Lærke Ruben, projektleder – kommunikation & fundraising
laerke.ruben@landsforeningen-spor.dk, tlf. 71745452
Simon Storm, projektleder – Spors Erfaringsbaserede Telefonrådgivning
simon.storm@landsforeningen-spor.dk, tlf. 93105452
Christina Sylvest Noer, projektleder – Den nationale Handlingsplan på senfølgeområdet christina.noer@landsforeningen-spor.dk, tlf. 30145893
Charlotte Illum, økonomiansvarlig
charlotte.illum@landsforeningen-spor.dk, tlf. 22540339

Spors sekretariat i Odense

Kongensgade 72, 1. sal, 5000 Odense

Michael Rasmussen Palm, presse- & politikansvarlig
michael.palm@landsforeningen-spor.dk, tlf. 81725452

Spor i Esbjerg

Clara Bakkeli, lokal koordinator – kan kontaktes om fredagen kl. 10-15.
clara.bakkeli@landsforeningen-spor.dk, tlf. 3014 5770

Til fagpersoner og studerende

Vi besvarer gerne spørgsmål og stiller vores viden til rådighed.
I kan skrive til os på kontakt@landsforeningen-spor.dk

Betalingsoplysninger

Foreningens CVR nr.: 31351901

Bankoplysninger: Arbejdernes Landsbank
Reg.nr. 5328 – konto 0000242662
Donationer: Reg. nr. 5328 – konto 0000249586

MobilePay: 871452
MobilePay donationer: 983010